Посібник - Elro TE624 Таймерний вимикач

Потрібен посібник для вашого Elro TE624 Таймерний вимикач? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.21 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Elro TE624 Таймерний вимикач, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Elro?
Так Ні
44%
56%
9 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Мій перемикач часу видає тихий стукіт, це нормально? Підтверджено
Механічні реле часу мають внутрішній механізм, який може видавати тихий стукіт. Ці перемикачі часу також можуть чітко клацати при вмиканні та вимиканні.

Це було корисно (264)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Elro.