Посібник Far Tools FBH 4T Розколювач для деревини

Потрібен посібник для вашого Far Tools FBH 4T Розколювач для деревини? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 12.44 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Far Tools FBH 4T Розколювач для деревини, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Far Tools?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Скільки тонн сили потрібно моєму дровоколу? Підтверджено
Для легкого особистого користування виготовлення власних дров достатньо 22 або 27 тонн сили. При важкому особистому використанні доцільно використовувати 25 тонн. Для промислового використання рекомендується не більше 40 тонн.

Це було корисно (25)
У чому різниця між горизонтальним і вертикальним дровоколом? Підтверджено
Горизонтальні дровоколи зазвичай мають меншу потужність і можуть обробляти лише більш тонкі колоди. Вертикальні моделі можуть брати ширші колоди і мати більшу потужність.

Це було корисно (19)
Чи потрібен дровокол для заточування? Підтверджено
При звичайному використанні на дереві не потрібно заточувати дровокол.

Це було корисно (18)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Far Tools.