Посібник Gorenje BM910W Хлібопічка

Потрібен посібник для вашого Gorenje BM910W Хлібопічка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.56 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Gorenje BM910W Хлібопічка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Gorenje?
Так Ні
0%
100%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я почистити форму для випічки мого хлібопечки за допомогою мийки? Підтверджено
Ні. Більшість виробників хліба мають форму для випікання з антипригарним шаром, який можна пошкодити за допомогою мийки або абразивного миючого засобу. Використовуйте лише м’яку сторону мийки або мокру серветку.

Це було корисно (531)
Чому мені потрібно виймати лоток перед додаванням інгредієнтів? Підтверджено
Це робиться для запобігання потрапляння інгредієнтів на нагрівальний елемент. Вони можуть згоріти та спричинити задимлення.

Це було корисно (314)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Тимонин Андрей Юрьевич 27-03-2020
Письменник, який народив цю інструкцію, чи дивився на виріб, який описує? Де він знайшов кнопку "Час", "Пауза"??? Чи здерли з чужої інструкції?

відповідь | Це було корисно (0)(Translated by Google)
Посібник Gorenje BM910W Хлібопічка