Посібник Graphite 58G528 Перфоратор

Потрібен посібник для вашого Graphite 58G528 Перфоратор? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.66 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Graphite 58G528 Перфоратор, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Graphite?
Так Ні
100%
0%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У чому різниця між ударним свердлом та перфоратором? Підтверджено
Ударні свердла можна використовувати для свердління отворів у цеглі та стінах розчину. Для свердління отворів у бетонних стінах потрібен перфоратор.

Це було корисно (129)
Що означає Джоуль (J) стосовно перфораторів? Підтверджено
Число Джоулів є показником енергії удару перфоратора. Для свердління звичайних отворів у бетоні достатньо перфоратора потужністю 2,2 Дж.

Це було корисно (71)
Чи потрібно мені носити засоби захисту слуху під час використання дрилі? Підтверджено
Так ти повинен. Хоча кількість шуму, який видає дриль, може відрізнятися залежно від марки та моделі, але тривалий вплив сильного шуму може спричинити постійне пошкодження слуху. Ось чому корисно носити засоби захисту слуху.

Це було корисно (26)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Graphite 58G528 Перфоратор