Посібник Gree Fairy GWH12ACB-K3NNA1A Кондиціонер

Потрібен посібник для вашого Gree Fairy GWH12ACB-K3NNA1A Кондиціонер? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 6.83 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Gree Fairy GWH12ACB-K3NNA1A Кондиціонер, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Gree?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як часто мені слід чистити або замінювати фільтри в кондиціонері? Підтверджено
Бажано перевіряти фільтри кондиціонера 4 рази на рік. Брудні фільтри можна чистити за допомогою пилососа або мити, в залежності від їх типу. Під час технічного обслуговування фахівець повинен визначити, чи пора замінити фільтри.

Це було корисно (2141)
Що означає BTU? Підтверджено
BTU розшифровується як британська теплова установка. Це одиниця виміру, яка вказує на здатність охолоджуватися.

Це було корисно (648)
Чи кожен кондиціонер також виконує функцію осушувача? Підтверджено
Холодне повітря, яке виробляє кондиціонер, часто має відносно низьку вологість. Однак ефект менший, ніж при використанні власне осушувача. Деякі кондиціонери мають особливу функцію осушення повітря.

Це було корисно (297)
Що таке R-410A? Підтверджено
R-410A - це охолоджуючий засіб, який використовується в приладах, що охолоджуються до 0 ° C, таких як холодильники та кондиціонери. Це заміна старих охолоджуючих агентів і не пошкоджує шар озону.

Це було корисно (272)
Яке найкраще місце для кріплення внутрішнього блоку спліт-кондиціонера? Підтверджено
Це залежить від простору, але загалом можна дотримуватися наступних правил. Переконайтесь, що нічого не заважає потоку повітря. Переконайтеся, що місце доступне для технічного обслуговування. Встановіть пристрій принаймні на 2 метри від землі.

Це було корисно (186)
Чи можу я розмістити свій мобільний кондиціонер у шафі, щоб він не потрапляв у поле зору? Підтверджено
Ні, абсолютно ні. Мобільному кондиціонеру потрібен простір, щоб забезпечити потік повітря та надходження повітря. У невеликому просторі пристрій може перегрітися.

Це було корисно (185)
Чи впливає кондиціонер негативно на якість повітря? Підтверджено
Якщо кондиціонер підтримувався належним чином, це не вплине на якість повітря. Якщо, наприклад, фільтр не замінювали протягом тривалого часу або не проводили іншого технічного обслуговування, кондиціонер може видавати брудне повітря.

Це було корисно (184)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Gree Fairy GWH12ACB-K3NNA1A Кондиціонер