Посібники для Швацькі машини

Нижче ви можете знайти всі бренди Швацькі машини, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Голку якого розміру слід використовувати? Підтверджено

Розмір голки залежить від тканини. Для більш щільної тканини вам знадобиться голка-мислитель. Застосування голки часто згадується на упаковці.

Це було корисно (1074) Читати далі

Я все перевірив, але нитка швейної машини постійно ламається, що я можу зробити? Підтверджено

Якщо верхня нитка машини постійно ламається там, де голка потрапляє в тканину, можливо, голчаста пластина або футляр шпульки мають незначні пошкодження у вигляді подряпин та / або гострих країв. Ці незначні пошкодження можуть призвести до обриву нитки після декількох швів.

Це було корисно (1002) Читати далі

Скільки триває голка швейної машини? Підтверджено

Це залежить від виробника, але загалом голка прослужить близько 8 годин. Голка може зламатися довше, але до цього вона затупиться і може пошкодити тканину.

Це було корисно (496) Читати далі

У мене голка постійно ламається, що це спричиняє? Підтверджено

Причини цього можуть бути різні. Голка може бути неправильною для обраної тканини, голка може бути встановлена ​​занадто низько, тканина може бути неправильно спрямована або корпус шпульки неправильно розміщений.

Це було корисно (469) Читати далі

Чи потрібно повністю вимикати швейну машину, щоб замінити голку? Підтверджено

Ви можете змінити голку після вимкнення виробу за допомогою перемикача увімкнення / вимкнення. Під час чищення виробу слід відключити його від джерела живлення.

Це було корисно (360) Читати далі