Посібник - Hotpoint-Ariston SJ 4010 AX1 Соковижималка

Потрібен посібник для вашого Hotpoint-Ariston SJ 4010 AX1 Соковижималка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 4.22 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Hotpoint-Ariston SJ 4010 AX1 Соковижималка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Hotpoint-Ariston?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У чому різниця між соковижималкою та соковижималкою для цитрусових? Підтверджено
Соковижималка для цитрусових пресує сік з цитрусових, який потрібно спочатку зменшити вдвічі, і це залишить м’якоть у фруктах. Соковижималка викрутить і видавить цілий шматок фрукта через сито і збере м’якоть, в результаті чого вийде більша кількість соку.

Це було корисно (16)
Чи потрібно очищати фрукти від шкірки перед тим, як покласти їх у соковижималку? Підтверджено
Ні, зазвичай ти можеш вставити неочищені фрукти в соковижималку. Шкірки будуть збиратися з м’якоттю. Хорошою ідеєю буде видалити з фруктів усі можливі кісточки.

Це було корисно (0)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Hotpoint-Ariston.