Посібник - Hotpoint-Ariston WDG 862 EU Пральна машина з сушкою

Потрібен посібник для вашого Hotpoint-Ariston WDG 862 EU Пральна машина з сушкою? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 4.09 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Hotpoint-Ariston WDG 862 EU Пральна машина з сушкою, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Hotpoint-Ariston?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя прально-сушильна машина видає багато шуму та / або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Можливо, прально-сушильна машина не вирівняна. Ви можете зробити це, регулюючи стопи, щоб зробити їх ідеально рівними. Проблему також може спричинити введення великої кількості одягу в машину. Якщо це не причина вашої проблеми, зверніться до виробника.

Це було корисно (1014)
Моя прально-сушильна машина пахне, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Є прально-сушильні машини з функцією самоочищення. Якщо ці функції недоступні, можна додати 100 мл білого оцту або 100 г кристалів соди і запропонувати пральній машині виконати програму 90 ℃.

Це було корисно (197)
Чи можу я підключити прально-сушильну машину до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад, прально-сушильну машину, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке споживання енергії прально-сушильної машини зазначено у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (80)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (43)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Hotpoint-Ariston.