Посібник - Husqvarna LC 353VI Газонокосарка

Потрібен посібник для вашого Husqvarna LC 353VI Газонокосарка? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 23.04 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Husqvarna LC 353VI Газонокосарка, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Husqvarna?
Так Ні
100%
0%
2 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як дізнатися, коли потрібно заточити леза газонокосарки? Підтверджено
Гострі леза акуратно підстригають траву. Тупі леза грубо рвуть траву, яка швидко буріє. Якщо газонокосарка рве траву, то леза слід заточити або замінити.

Це було корисно (1756)
Що таке мульчування? Підтверджено
Деякі газонокосарки здатні мульчувати. Мульчування дрібно подрібнює траву і продуває її назад на газон. Там мульча виконує функції живлення та захисту трави.

Це було корисно (262)
Я випадково поклав дизель у бензинову газонокосарку, що мені робити? Підтверджено
НЕ використовуйте газонокосарку. Єдиний варіант - повністю спорожнити бак і залити його правильним паливом.

Це було корисно (242)
Яка найкраща довжина для моєї трави? Підтверджено
Щоб трава не пересихала, вона не повинна бути занадто короткою. Краще косити траву частіше, ніж стригти її занадто коротко. Оптимальна довжина - від 3 до 4 сантиметрів.

Це було корисно (165)
На якій поверхні газону я вибираю електричну косарку, а на якій - бензинову? Підтверджено
Для поверхонь площею до 300 м² ви можете використовувати газонокосарку, що працює від акумулятора. Для поверхонь, більших за вказану, рекомендується використовувати бензинову косарку.

Це було корисно (67)
Який саме момент підкосити газон? Підтверджено
Найкращі місяці для стрижки газону - з березня по жовтень. Косити слід один-два рази на тиждень, залежно від того, наскільки швидко росте трава. Найкращий час доби косити траву - це наприкінці дня і ніколи при повному сонячному світлі. Це робиться для запобігання висихання трави після зрізу.

Це було корисно (62)
Чи можу я дозволити роботи газонокосарки працювати вночі? Підтверджено
Краще не дозволяти роботи газонокосарки працювати вночі. Деякі тварини, як їжаки, в основному активні вночі. Вони часто недостатньо швидко врятуються від роботи косарки і можуть отримати важке поранення або вбивство.

Це було корисно (56)
Чи можна косити траву, коли вона мокра? Підтверджено
Це можливо, але не доцільно. Коли трава мокра, вона під час косовиці буде збиватися, не даючи отримати оптимальний результат.

Це було корисно (56)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Husqvarna.