Посібники для Lego

Нижче ви можете знайти всі теми Lego, на які в нас є інструкції по збірці. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша тема відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У моєму наборі відсутній кубик Lego, де я можу замовити запасний? Підтверджено
У Lego є служба, де ви можете замовити окремі кубики або зв’язатися з компанією, якщо у вашому наборі відсутній кубик. Відвідайте сайт Lego для отримання додаткової інформації.

Це було корисно (3327)
Як я можу запобігти знебарвленню іграшок Lego? Підтверджено
Двома основними факторами, що впливають на зміну кольору пластмаси іграшок Lego, є тривалий вплив сонячного світла і сигаретного диму. Намагайтеся звести їх до мінімуму при зберіганні свого Playmobil.

Це було корисно (1119)
Як найкращим чином чистити кубики Lego? Підтверджено
Lego рекомендує чистити кубики вручну водою (не вище 40°C) і м'яким миючим засобом. Ніколи не кладіть кубики у пральну або посудомийну машину. Після чистки дайте кубикам просохнути. Електричні деталі можна чистити тільки сухою ганчіркою.

Це було корисно (1014)
Після того, як я будую новий набір Lego, у мене завжди залишається кілька маленьких шматочків. Я забув ними скористатися? Підтверджено
Ні, багато нових наборів Lego забезпечують запасні частини для менших деталей.

Це було корисно (779)
Який найкращий спосіб застосовувати наклейки на Lego? Підтверджено
Щоб мати змогу переставити стікери, непогано застосувати засіб для чищення скла на місці, куди ви хочете покласти наклейку. Коли наклейка потрапить у потрібне місце, дайте їй висохнути, і вона приклеїться.

Це було корисно (702)
Чи можна використовувати цеглинки Lego та Duplo у поєднанні між собою? Підтверджено
Так, цеглинки Lego та Duplo сумісні. Цеглинки Lego поміщаються на цеглинки Duplo з порожнистими шпильками. Цеглинки Duplo найкраще підходять для більших цегл Lego і можуть розсипатися з менших цегл Lego.

Це було корисно (632)
З якого віку Лего підходить для гри? Підтверджено
Більшість наборів Lego підходять для гри з 4 років і старше через маленькі частини, які вони включають. Спеціальна тема Duplo підходить для дітей віком від 1,5 років. Рекомендований вік завжди вказаний на коробці.

Це було корисно (622)
Де я можу знайти список деталей мого набору Lego? Підтверджено
Багато сучасних інструкцій Lego містять список частин у кінці буклету. У випадку кількох буклетів, список можна знайти в середині PDF-файлу.

Це було корисно (413)
Де я можу знайти інструкції щодо альтернативної моделі мого набору Lego Technic? Підтверджено
Ми поєднали інструкції для альтернативних моделей з інструкціями основної моделі. Прокрутіть звичайні інструкції, щоб переглянути альтернативну модель.

Це було корисно (178)