Посібники для Playmobil Accessories

Нижче ви можете знайти всі нибори Playmobil Accessories, на які в нас є інструкції по збірці. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш набір відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як я можу запобігти знебарвленню моїх іграшок Playmobil? Підтверджено
Два найбільші фактори, що сприяють знебарвленню пластику іграшок Playmobil, - це тривалий вплив сонячного світла та сигаретного диму. Спробуйте мінімізувати їх, зберігаючи свій Playmobil.

Це було корисно (786)
Який найкращий спосіб очистити мої шматки Playmobil? Підтверджено
Playmobil радить мити шматки вручну теплою водою або вологою ганчіркою, можливо з використанням м’якого миючого засобу. Ніколи не кладіть цеглу в пральну машину або посудомийну машину. Дайте цеглі згодом висохнути на повітрі. Чистити електричні деталі можна лише сухою тканиною.

Це було корисно (595)
З якого віку Playmobil підходить для гри? Підтверджено
Більшість наборів Playmobil підходять для гри з 4 років і старше через маленькі деталі, які вони включають. Спеціальна 1.2.3. тема підходить для дітей віком від 1,5 років. Рекомендований вік завжди вказаний на коробці.

Це було корисно (311)