Посібник - IKEA BEBOELIG Намет

Потрібен посібник для вашого IKEA BEBOELIG Намет? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.6 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про IKEA BEBOELIG Намет, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром IKEA?
Так Ні
100%
0%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як найкращим чином розібрати продукцію ІКЕА? Підтверджено
IKEA заявляє, що найкращий спосіб розбирати їхню продукцію — це слідувати інструкціям у зворотному порядку.

Це було корисно (12101)
У моєму продукті IKEA відсутній гвинт/заглушка/цвях. Де я можу отримати заміну? Підтверджено
У кожному магазині ІКЕА є відділ, де ви можете взяти безкоштовні гвинти, заглушки та інші елементи кріплення.

Це було корисно (6116)
Я хочу зняти дерев'яний дюбель зі свого виробу IKEA, але не можу його дістати. Що я повинен зробити? Підтверджено
Найкраще скористатися плоскогубцями та легким натисканням зняти дюбель. Не стискайте занадто сильно, інакше дюбель втратить зчеплення.

Це було корисно (743)
Чи можу я зберігати свій намет, коли він вологий? Підтверджено
Тільки на дуже короткі проміжки часу. Коли намет зберігається в вологому стані тиждень або довше, він може запліснявити. Це шкідливо для вашого намету і, можливо, для вашого здоров'я.

Це було корисно (172)
Як просочити намет? Підтверджено
Розмістіть намет, почистіть тканину і дайте їй висохнути. Нанесіть просочувальний засіб на тканину за допомогою пульверизатора рослин або іншого спрею. Також можна використовувати малярський валик або пензлик. Тканина повинна бути повністю насичена просочувальним агентом. Також обробіть внутрішню частину намету. Ретельно очистіть будь-які вікна вологою ганчіркою. Не дозволяйте просочувальному агенту на ньому висохнути. Дайте тканині намету повністю висохнути. Повторіть процедуру, якщо це необхідно.

Це було корисно (70)
Чи можу я сам відремонтувати сльозу чи діру на полотні свого намету? Підтверджено
Для синтетичних наметових полотен доступні спеціальні шматочки тканин, що самоклеяться. Приклейте один із цих плям по обидва боки отвору або сльози. Для бавовняних палаткових полотен або полотен із змішаних матеріалів найкраще використовувати пластирі, на яких можна гладити. Для цього знадобиться праска.

Це було корисно (50)
Блискавка мого намету не буде працювати гладко, що я можу зробити? Підтверджено
Коли блискавка працює плавно, використовуйте сухий спрей з ПТФЕ або силіконовий спрей. Не розпилюйте тканину, а запобігайте обприскуванню, щоб уникнути майбутніх проблем.

Це було корисно (37)
На внутрішній стороні намету є краплі води, чи означає це, що вона тече? Підтверджено
Ні, це, мабуть, конденсація. Переконайтесь, що намет належним чином провітрюється, щоб конденсат був мінімальним.

Це було корисно (24)
Які наметові кілочки найкраще використовувати для яких поверхонь? Підтверджено
На пасовищах або лісах можна використовувати напівкруглі або пластикові кілочки. На кам’янистих поверхнях потрібно використовувати скельні кілочки. На глиняних поверхнях можна використовувати напівкруглі, пластикові або універсальні кілочки. На гравійних поверхнях потрібні напівкруглі або універсальні кілочки, а на піску - дерев'яні.

Це було корисно (21)
Просочувальний засіб залишає білі плями або білий серпанок на наметовій тканині, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Якщо засіб залишає білий серпанок або білі плями на полотні намету, це означає, що ви нанесли на ці ділянки більше просочувального засобу. Це не шкідливо, і плями з часом часто зникають. Не бажано використовувати менше просочувального агента для запобігання появи плям. Тканина повинна бути повністю насичена просочувальним агентом, щоб дати хороші результати.

Це було корисно (19)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований IKEA.