Посібник - Isabella Standard 300 Маркіза

Потрібен посібник для вашого Isabella Standard 300 Маркіза? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 1.53 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Isabella Standard 300 Маркіза, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Isabella?
Так Ні
100%
0%
1 голос

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Застібка-блискавка мого тенту не буде працювати гладко, що я можу зробити? Підтверджено
Коли блискавка працює плавно, використовуйте сухий спрей з ПТФЕ або силіконовий спрей. Не розпилюйте тканину, а запобігайте обприскуванню, щоб уникнути майбутніх проблем.

Це було корисно (52)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Isabella.