Посібники для Автомагнітоли

Нижче ви можете знайти всі бренди Автомагнітоли, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що таке DAB +? Підтверджено

DAB + є спадкоємцем FM-сигналу і означає Digital Audio Broadcasting. Це цифровий сигнал, який дозволяє отримувати більше каналів в межах однієї смуги пропускання і полегшує перемикання між каналами.

Це було корисно (449) Читати далі

У чому різниця між FM та AM? Підтверджено

FM і AM - це обидві форми модуляції, що використовуються для передачі сигналу. FM означає частотну модуляцію, а AM означає амплітудну модуляцію. AM - це найдавніша форма модуляції. Найбільша різниця полягає в тому, що FM-сигнал набагато сильніший, ніж AM-сигнал.

Це було корисно (245) Читати далі

У моєму автомагнітолі застряг компакт-диск, що мені робити? Підтверджено

Деякі автомагнітоли мають функцію виймання застряглих компакт-дисків. Вимкніть машину та натисніть одночасно кнопку «увімкнути» та «викинути» протягом 10 секунд. Якщо це не допомогло, заведіть машину та спробуйте ще раз.

Це було корисно (243) Читати далі

Який розмір автомагнітоли підходить для мого автомобіля? Підтверджено

Існує два стандартних розміри автомобільної радіостанції, 1-DIN і 2-DIN. 1-DIN - це стандартний тонкий версин, а 2-DIN вдвічі більший за висоту. Автомобільні радіостанції 2-DIN часто мають місце для екрану для відображення навігаційної інформації або відтворення фільмів.

Це було корисно (206) Читати далі