Посібники для Автомагнітоли

Нижче ви можете знайти всі бренди Автомагнітоли, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Що таке DAB +? Підтверджено
DAB + є спадкоємцем FM-сигналу і означає Digital Audio Broadcasting. Це цифровий сигнал, який дозволяє отримувати більше каналів в межах однієї смуги пропускання і полегшує перемикання між каналами.

Це було корисно (299)
У чому різниця між FM та AM? Підтверджено
FM і AM - це обидві форми модуляції, що використовуються для передачі сигналу. FM означає частотну модуляцію, а AM означає амплітудну модуляцію. AM - це найдавніша форма модуляції. Найбільша різниця полягає в тому, що FM-сигнал набагато сильніший, ніж AM-сигнал.

Це було корисно (137)
Який розмір автомагнітоли підходить для мого автомобіля? Підтверджено
Існує два стандартних розміри автомобільної радіостанції, 1-DIN і 2-DIN. 1-DIN - це стандартний тонкий версин, а 2-DIN вдвічі більший за висоту. Автомобільні радіостанції 2-DIN часто мають місце для екрану для відображення навігаційної інформації або відтворення фільмів.

Це було корисно (83)
У моєму автомагнітолі застряг компакт-диск, що мені робити? Підтверджено
Деякі автомагнітоли мають функцію виймання застряглих компакт-дисків. Вимкніть машину та натисніть одночасно кнопку «увімкнути» та «викинути» протягом 10 секунд. Якщо це не допомогло, заведіть машину та спробуйте ще раз.

Це було корисно (82)