Посібники для Kamei Багажні бокси на автомобілі

Нижче ви можете знайти всі моделі Kamei Багажні бокси на автомобілі, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як швидко я можу їхати з багажником, прикріпленим до даху машини? Підтверджено

Як правило, точного обмеження немає. Утім, багажник на даху може вплинути на досвід водіння. Саме тому рекомендується не перевищувати швидкість 130 кілометрів на годину.

Це було корисно (336) Читати далі

Чи впливає коробка даху на мій витрата палива? Підтверджено

Так. Хоча точна кількість залежить від автомобіля та коробки на даху, можна сказати, що витрата палива збільшиться з 1 літром на 100 кілометрів при середній швидкості 100 км / год.

Це було корисно (165) Читати далі

Який найкращий спосіб завантажити коробку для даху? Підтверджено

Перш за все, спробуйте завантажити найважчі предмети в саму машину і завантажити найлегші предмети в коробку даху. Розподіліть вагу рівномірно по коробці даху, а найважчі предмети посередині, над брусами даху. Переконайтесь, що предмети в коробці даху не можуть рухатися і закривати будь-які гострі предмети, щоб запобігти пошкодженню коробки даху або іншого багажу.

Це було корисно (156) Читати далі

Останні коментарі

Посібник Kamei Delphin Багажний бокс на автомобіль
вадим 20-05-2021
У мене автобокс Камей дельфін карбон дизайн ... куплений давно ... де мені можна знайти сертифікат на цей бокс ... який я повинен показувати ДІБДР при перевірці


(Перекладено Google)
Kamei Delphin Багажний бокс на автомобіль
Посібник Kamei Delphin Багажний бокс на автомобіль
horst seidel 13-05-2021
не можу відкрити свій d.box


(Перекладено Google)
Kamei Delphin Багажний бокс на автомобіль
Посібник Kamei 330 Багажний бокс на автомобіль
Chris claes 04-09-2019
Гей, Ящик на даху більше не можна відкрити. Ви можете дати нам підказку? [email protected]


(Перекладено Google)
Kamei 330 Багажний бокс на автомобіль
Посібник Kamei Delphin Багажний бокс на автомобіль
Hans-Joachim Bob 05-01-2020
Я отримав дельфіна на дах Kamei через Obi-online. Я перевірив функціональність точно відповідно до інструкцій, також щоб переконатися, що аксесуари в комплекті перевірити. Коробка не відкривалася. Чи є додатковий транспортний замок? Я маю отримати коробку На жаль, я хотів би відправити його назад, тому що навіть за допомогою друзів не було рішення і я хотів уникнути пошкодження. Дратує чи ми щось пропустили, тому що я хочу поїхати на Ск


(Перекладено Google)
Kamei Delphin Багажний бокс на автомобіль
Посібник Kamei Husky Багажний бокс на автомобіль
Laura 13-10-2019
Допоможіть! Ми без проблем користувалися цим дахом протягом тижня, а потім поклали його на зберігання та використали у ці вихідні, щоб виявити, що ми не можемо його відкрити! Ключі повертаються і блокуються, але це зовсім не штовхає, і ми застрягли, що робити! Якісь ідеї?


(Перекладено Google)
Kamei Husky Багажний бокс на автомобіль