Посібники для Epson Багатофункціональні пристрої

Нижче ви можете знайти всі моделі Epson Багатофункціональні пристрої, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Мій чорнильний картридж новий, але він не друкується, чому це? Підтверджено
Нові чорнильні картриджі завжди мають наклейку на друкуючій головці, що запобігає їх висиханню всередині упаковки. Видаліть цю наклейку, щоб переконатися, що чорнило може вийти з картриджа.

Це було корисно (284)
Я хочу надрукувати щось на всю сторінку, але що б я не робив, навколо друку завжди буде білий край. Чому так? Підтверджено
Більшість принтерів не можуть друкувати без полів, оскільки принтеру потрібно місце для зберігання паперу. Через це завжди буде білий край.

Це було корисно (239)
Мій принтер Epson відображає помилку "W-01" або "E-10", що це означає? Підтверджено
Деталі всередині принтера Epson наближаються або закінчуються у своєму терміні експлуатації. Зверніться за допомогою до виробника.

Це було корисно (105)
Мій чорнильний картридж висох, що я можу зробити? Підтверджено
Є картриджі з друкуючою головкою та без неї. Тільки картриджі з друкуючою голівкою можуть бути самопочищені. Візьміть ватяну паличку і занурте її в теплу теплу воду. Обережно потріть друкуючу головку, не роблячи її занадто вологою. Повторіть за необхідності.

Це було корисно (102)
Чи кожен принтер може друкувати на фотопапері? Підтверджено
Ні, це особлива особливість деяких принтерів. Частково це пов’язано з товщиною фотопаперу.

Це було корисно (88)
У чому різниця між струменевим і лазерним принтером? Підтверджено
Найбільша різниця між цими двома типами принтерів - це технологія. Струменевий принтер розміщує на папері надзвичайно дрібні крапельки чорнила. Оскільки чорнило рідке, друкуюча головка з часом може висохнути. Щоб цього не сталося, потрібно регулярно друкувати. Лазерний принтер наносить на папір тонер (чорний або кольоровий порошок). Порошок не може висохнути, що робить регулярний друк непотрібним. Крім того, в середньому лазерні принтери працюють швидше, ніж струменеві принтери.

Це було корисно (78)
Що означає DPI? Підтверджено
DPI розшифровується як Dots Per Inch і вказує, наскільки різкими будуть відбитки. Більше точок на дюйм дає чіткіші відбитки.

Це було корисно (58)
Яку товщину паперу найкраще використовувати у своєму принтері? Підтверджено
Звичайний споживчий принтер зазвичай використовує 80 грам товщини паперу. Інші стандартні ваги, які часто використовують, складають 120 і 160 грамів.

Це було корисно (44)
Друковані документи криві, що я можу зробити? Підтверджено
Є кілька речей, які можуть спричинити це. Папір може бути завантажено неправильно. Можливо, папір не має правильних специфікацій, які відповідають цьому принтеру. Можливо, вибраний розмір паперу не відповідає фактичному паперу. Якщо нічого з цього не вирішує проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (30)
Що таке товщина паперу? Підтверджено
Товщина паперу позначається вагою, наприклад 80 грам паперу. Це вага паперу на один квадратний метр. Більш щільний папір більш щільний і міцний.

Це було корисно (25)
Що означає SD? Підтверджено
SD означає Secure Digital. Карти SD є стандартним носієм інформації для багатьох цифрових камер.

Це було корисно (17)
Мій принтер Epson відображає помилку "W-04", що це означає? Підтверджено
Кришка картриджа відкрита. Закрийте кришку картриджа та натисніть "Пуск", щоб продовжити.

Це було корисно (15)
Мій принтер Epson відображає помилку "I-11", що це означає? Підтверджено
Карта пам'яті не вставлена. Вставте карту пам'яті, щоб продовжити.

Це було корисно (13)