Посібники для Panasonic Плазмові монітори

Нижче ви можете знайти всі моделі Panasonic Плазмові монітори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я сам відновити мертвий піксель? Підтверджено
Існує різниця між мертвим пікселем та застряглим пікселем. Застряглий піксель все ще кольоровий і може бути виправлений, застосовуючи легкий тиск точно на піксель, поки він не відновиться. Мертвий піксель завжди чорний або білий, і його неможливо виправити самостійно.

Це було корисно (0)
Як правильно почистити монітор плазми? Підтверджено
Вимкніть телевізор і витріть пил і бруд з екрану тканиною з мікрофібри. Не використовуйте папір, це може призвести до подряпин. Не натискайте занадто сильно, інакше ви можете пошкодити пікселі. Використовуйте спеціалізований миючий засіб або зробіть його, змішавши 1 частину оцту з 1 частиною води. Змочіть тканину миючим засобом і почистіть екран. Переконайтесь, що тканина не надто волога. Видаляйте плями, роблячи обертальні рухи. Висушіть екран другою тканиною з мікрофібри, щоб запобігти появі смуг.

Це було корисно (0)