Посібники для Acer Рідкокристалічні монітори

Нижче ви можете знайти всі моделі Acer Рідкокристалічні монітори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я сам відновити мертвий піксель? Підтверджено
Існує різниця між мертвим пікселем та застряглим пікселем. Застряглий піксель все ще кольоровий і може бути виправлений, застосовуючи легкий тиск точно на піксель, поки він не відновиться. Мертвий піксель завжди чорний або білий, і його неможливо виправити самостійно.

Це було корисно (31)
Що означає HDMI? Підтверджено
HDMI означає мультимедійний інтерфейс високої чіткості. HDMI - це з'єднання для передачі високоякісного відео та аудіо з одного пристрою на інший.

Це було корисно (20)
Як виміряти дюйми мого РК-монітора? Підтверджено
Вимірювання дюймів на РК-моніторі проводиться шляхом вимірювання діагональної відстані між, наприклад, лівим верхнім кутом і нижнім правим кутом екрана (а не краєм). Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра, отже, коли ви вимірюєте 99 сантиметрів, це означає, що ваш РК-монітор становить 39 дюймів.

Це було корисно (14)
У чому різниця між LCD та LED? Підтверджено
В обох методиках використовується РК-екран, який сам по собі не випромінює світла. Різниця полягає в освітленні за екраном. На РК-екранах це робиться CCFL (флуоресцентна лампа з холодним катодом), а світлодіод використовує світлодіодні ліхтарі.

Це було корисно (12)
Як я можу правильно почистити РК-монітор? Підтверджено
Вимкніть телевізор і витріть пил і бруд з екрану тканиною з мікрофібри. Не використовуйте папір, це може призвести до подряпин. Не натискайте занадто сильно, інакше ви можете пошкодити пікселі. Використовуйте спеціалізований миючий засіб або зробіть його, змішавши 1 частину оцту з 1 частиною води. Змочіть тканину миючим засобом і почистіть екран. Переконайтесь, що тканина не надто волога. Видаляйте плями, роблячи обертальні рухи. Висушіть екран другою тканиною з мікрофібри, щоб запобігти появі смуг.

Це було корисно (10)
Що таке коефіцієнт контрастності? Підтверджено
Коефіцієнт контрастності показує, як далеко білий білий від найчорнішого чорного. Коефіцієнт контрастності, наприклад, 400: 1, означає, що найчорніший чорний на екрані в 400 разів темніше, ніж найбіліший білий. Високий коефіцієнт контрастності сприяє чіткості зображення.

Це було корисно (10)
Що означає РК-дисплей? Підтверджено
РК означає «рідкокристалічний дисплей» і це технологія, яка дозволяє рідким кристалам поляризувати світло для створення кольорів.

Це було корисно (9)