Посібники для Philips Світлодіодні монітори

Нижче ви можете знайти всі моделі Philips Світлодіодні монітори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я сам відновити мертвий піксель? Підтверджено
Існує різниця між мертвим пікселем та застряглим пікселем. Застряглий піксель все ще кольоровий і може бути виправлений, застосовуючи легкий тиск точно на піксель, поки він не відновиться. Мертвий піксель завжди чорний або білий, і його неможливо виправити самостійно.

Це було корисно (9)
Що таке коефіцієнт контрастності? Підтверджено
Коефіцієнт контрастності показує, як далеко білий білий від найчорнішого чорного. Коефіцієнт контрастності, наприклад, 400: 1, означає, що найчорніший чорний на екрані в 400 разів темніше, ніж найбіліший білий. Високий коефіцієнт контрастності сприяє чіткості зображення.

Це було корисно (5)
Що означає HDMI? Підтверджено
HDMI означає мультимедійний інтерфейс високої чіткості. HDMI - це з'єднання для передачі високоякісного відео та аудіо з одного пристрою на інший.

Це було корисно (5)
У чому різниця між LCD та LED? Підтверджено
В обох методиках використовується РК-екран, який сам по собі не випромінює світла. Різниця полягає в освітленні за екраном. На РК-екранах це робиться CCFL (флуоресцентна лампа з холодним катодом), а світлодіод використовує світлодіодні ліхтарі.

Це було корисно (4)
Як виміряти дюйми мого світлодіодного монітора? Підтверджено
Вимірювання дюймів на вашому світлодіодному моніторі проводиться шляхом вимірювання діагональної відстані між, наприклад, лівим верхнім кутом і правим нижнім кутом екрана (а не краєм). Один дюйм дорівнює 2,54 сантиметра, отже, коли ви вимірюєте 99 сантиметрів, це означає, що ваш світлодіодний монітор становить 39 дюймів.

Це було корисно (3)
Як я можу правильно почистити свій світлодіодний монітор? Підтверджено
Вимкніть телевізор і витріть пил і бруд з екрану тканиною з мікрофібри. Не використовуйте папір, це може призвести до подряпин. Не натискайте занадто сильно, інакше ви можете пошкодити пікселі. Використовуйте спеціалізований миючий засіб або зробіть його, змішавши 1 частину оцту з 1 частиною води. Змочіть тканину миючим засобом і почистіть екран. Переконайтесь, що тканина не надто волога. Видаляйте плями, роблячи обертальні рухи. Висушіть екран другою тканиною з мікрофібри, щоб запобігти появі смуг.

Це було корисно (3)