Посібники для Головні гарнітури

Нижче ви можете знайти всі бренди Головні гарнітури, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи працює Bluetooth через стіни та стелі? Підтверджено

Сигнал Bluetooth буде працювати через стіни та стелю, якщо вони не виготовлені з металу. Залежно від товщини та матеріалу стіни сигнал може втратити свою силу.

Це було корисно (106) Читати далі

Коли я підключаю гарнітуру до свого пристрою, вона не працює належним чином, що я можу зробити? Підтверджено

Можливо, бруд накопичився в отворі, де підключено гарнітуру, що перешкоджає належному контакту. Найкращий спосіб очистити це за допомогою стисненого повітря. Якщо ви сумніваєтеся, зверніться до професіонала.

Це було корисно (2) Читати далі

Коли моя музика надто голосна? Підтверджено

Звуки понад 80 децибел (дБ) можуть почати пошкоджувати слух. Звуки понад 120 дБ негайно пошкоджують слух. Серйозність пошкодження залежить від того, як часто і як довго присутній звук.

Це було корисно (0) Читати далі

Чи можна обернути шнур навколо пристрою після використання? Підтверджено

Цього краще не робити, тому що можна пошкодити шнур. Найкраще обернути шнур так, як він був під час упаковки продукту.

Це було корисно (0) Читати далі

До якого рівня шум безпечний для дітей? Підтверджено

У дітей слух псується швидше, ніж у дорослих. Тому важливо ніколи не піддавати дітей впливу шуму гучніше 85 дБ. У випадку з навушниками є спеціальні моделі для дітей. У разі динаміків або інших ситуацій слід стежити, щоб шум не перевищував цей рівень.

Це було корисно (0) Читати далі

Що таке шумозаглушення? Підтверджено

Шумозаглушення – це техніка, яка в основному використовується в навушниках. Активний шумопоглинач використовується для зниження або усунення впливу навколишнього шуму.

Це було корисно (0) Читати далі