Посібники для Клавіатури

Нижче ви можете знайти всі бренди Клавіатури, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Букви на клавіатурі знаходяться не в тих місцях, які я звик, чому це? Підтверджено
Більшість клавіатур використовують розкладку QWERTY, що означає перші шість букв на клавіатурі. Однак існують різні розкладки клавіатури, що відповідають конкретним потребам певної мови. Також можливо, що клавіші клавіатури поміняні місцями. Особливо зі старими клавіатурами це зробити просто.

Це було корисно (723)
Який найкращий спосіб очистити клавіатуру Підтверджено
Ніколи не вставляйте предмети між краями клавіш, оскільки це в основному призведе до забруднення та пошкодження клавіатури. Очищувати клавіатуру найкраще стисненим повітрям, зберігаючи клавіатуру догори дном. Зверху клавіші можна почистити трохи вологою ганчіркою.

Це було корисно (49)