Посібники для Asus Мишки

Нижче ви можете знайти всі моделі Asus Мишки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

На якій поверхні найкраще використовувати мишу? Підтверджено
Традиційна миша для трекболу найкраще працюватиме на м’якій поверхні, наприклад, на подушці для миші. Оптична миша буде працювати майже на будь-якій рівній поверхні, за винятком прозорих або відбивних поверхонь. Поверхні з нанесеним повторюваним малюнком можуть перешкоджати роботі миші.

Це було корисно (93)
Що таке ергономічна миша? Підтверджено
Щоденне використання звичайної миші протягом тривалого періоду часу може призвести до болю в руці та зап'ясті. Це також називається RSI (повторюване пошкодження штаму). Ергономічна миша має форму, щоб зменшити ці проблеми або запобігти їх.

Це було корисно (31)
Який розмір миші найкраще підходить для моєї руки? Підтверджено
Це частково залежить від особистих уподобань та необхідності, але загалом миша повинна складати приблизно 60% від розміру вашої руки. Це найзручніше і найергонічніше.

Це було корисно (29)
У чому різниця між звичайною мишкою та ігровою? Підтверджено
Кожну ігрову мишу можна використовувати як звичайну. Однак ігрова миша часто має додаткові кнопки в певних місцях, щоб полегшити ігри. Існують навіть ігрові миші, які мають кнопки, призначені для кращої гри в певну гру.

Це було корисно (28)