Посібники для GP Портативні зарядні пристрої

Нижче ви можете знайти всі моделі GP Портативні зарядні пристрої, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Скільки часу займає повна зарядка мого портативного зарядного пристрою? Підтверджено
Це залежить від моделі та потужності, але загалом заряджання портативних зарядних пристроїв відбувається швидше при підключенні до розетки, ніж при підключенні до пристрою через USB.

Це було корисно (393)
Чи нормально, що під час заряджання індикатор блимає? Підтверджено
Так, у більшості портативних зарядних пристроїв під час заряджання блимає індикатор. Часто світло залишатиметься постійним, коли цикл заряджання завершиться.

Це було корисно (165)
Це нормально, що мій портативний зарядний пристрій нагрівається під час зарядки? Підтверджено
Так, портативні зарядні пристрої можуть нагріватися під час зарядки, це цілком нормально.

Це було корисно (79)
Як я можу забезпечити, щоб мій портативний зарядний пристрій працював якомога довше? Підтверджено
Використовуючи портативний зарядний пристрій, найкраще користуватися ним до повного виснаження, а потім повністю зарядити його. Проміжна зарядка зменшить термін служби акумулятора.

Це було корисно (52)
Скільки енергії повинен мати мій портативний зарядний пристрій? Підтверджено
Скільки живлення має мати портативний зарядний пристрій, залежить від того, який пристрій він повинен заряджати. Загалом можна сказати, що для зарядки смартфона або Mp3-плеєра потрібно 2200-4000mAh, для планшетів 5000-8000mAh і для ноутбуків 10400-12000mAh.

Це було корисно (27)
Що означає mAh? Підтверджено
mAh означає міліампер на годину і вказує потужність акумулятора. Наприклад, акумулятор на 2000 мАг забезпечує 2000 міліампер на годину і здатний запускати радіо, яке використовує 250 мА на годину протягом 8 годин. Акумулятор з більшим мАг матиме довший час роботи.

Це було корисно (26)