Посібники для ECG Капучинатори

Нижче ви можете знайти всі моделі ECG Капучинатори, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Молоко не піниться належним чином, чому це? Підтверджено
Можливо, піноутворювач молока не був належним чином очищений після попереднього використання. Старі залишки можуть перешкодити молоку правильно пінитися. Залежно від пристрою завжди може бути частина молока, яка не піниться. Це нормально.

Це було корисно (236)
Які види молока я можу використовувати у своєму піноутворювачі? Підтверджено
В основному можна використовувати всі види молока без доданого смаку або цукру, навіть соєве молоко. Щоб отримати найкраще спінене молоко, важливі білки в молоці. Ці білки дегенерують, коли молоко деякий час стояло або було відкрите. Завжди найкраще використовувати молоко з нещодавно відкритої упаковки.

Це було корисно (174)