Посібники для Кухонні ваги

Нижче ви можете знайти всі бренди Кухонні ваги, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Скільки грамів в одній унції? Підтверджено

Одна унція — це рівно 28,3495231 грамів або 28,5 грамів, якщо округлити.

Це було корисно (450) Читати далі

Акумулятор у моєму пристрої окислюється, чи можу я все ще безпечно ним користуватися? Підтверджено

Так, пристроєм все ще можна безпечно користуватися. Спочатку вийміть окислювальну батарею. Ніколи не використовуйте для цього голі руки. Потім очистіть батарейний відсік ватним тампоном, змоченим в оцті або лимонному соку. Дайте йому висохнути і вставте нові батареї.

Це було корисно (244) Читати далі

Як почистити кухонні ваги? Підтверджено

Кухонні ваги - це електронний пристрій, і тому їх не можна мити в посудомийній машині. Для очищення кухонної ваги використовуйте вологу тканину та м’який миючий засіб.

Це було корисно (184) Читати далі