Посібники для Electrolux М'ясорубки

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux М'ясорубки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (560)
Чи можна використовувати м’ясорубку і для інших предметів, крім м’яса? Підтверджено
Це залежить від марки та моделі, але деякі м’ясорубки можна також використовувати для приготування овочів, пюре з помідорів або для тіста.

Це було корисно (21)
Наскільки дрібно мені нарізати м’ясо, перш ніж я зможу покласти його в м’ясорубку? Підтверджено
Це залежить від м’ясорубки, але загалом м’ясо слід нарізати смужками довжиною 10 см і товщиною 2 см.

Це було корисно (21)
Чи можна класти заморожене м’ясо в м’ясорубку? Підтверджено
Ні, м’ясо має бути повністю розморожене, перш ніж його можна буде вводити в м’ясорубку.

Це було корисно (11)