Посібники для Braun Ручні блендери

Нижче ви можете знайти всі моделі Braun Ручні блендери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи є BPA у пластмасі, що використовується у виробах Braun? Підтверджено
Браун вказує, що у всіх продуктах немає BPA, який використовується в частинах, які можуть контактувати з продуктами харчування.

Це було корисно (220)
Як найкраще почистити ручний блендер? Підтверджено
Більшість ручних блендерів мають знімний шматок, який можна покласти в посудомийну машину, це повинно бути зазначено в керівництві. Очищення вручну можна зробити, помістивши леза в миску з теплою водою і включивши ручний блендер. За бажанням додайте трохи миючого засобу. Ніколи не сушіть леза, це може призвести до їх тупості.

Це було корисно (99)
Як я використовую різні швидкості? Підтверджено
Найкраще починати з найменшої швидкості і нарощувати до найвищої швидкості. Це дасть найкращі результати і найменше бризок.

Це було корисно (58)
Чи можу я обмотати шнур навколо пристрою після використання? Підтверджено
Краще цього не робити, оскільки це може пошкодити шнур. Найкраще обмотати шнур таким, яким він був, коли товар упаковували.

Це було корисно (15)
Які види їжі можна приготувати за допомогою ручного блендера? Підтверджено
Ручні блендери Braun підходять для приготування соусів, соусів, супів, майонезу, дитячого харчування, напоїв та молочних коктейлів.

Це було корисно (3)