Посібники для First Austria Ручні блендери

Нижче ви можете знайти всі моделі First Austria Ручні блендери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як найкраще почистити ручний блендер? Підтверджено
Більшість ручних блендерів мають знімний шматок, який можна покласти в посудомийну машину, це повинно бути зазначено в керівництві. Очищення вручну можна зробити, помістивши леза в миску з теплою водою і включивши ручний блендер. За бажанням додайте трохи миючого засобу. Ніколи не сушіть леза, це може призвести до їх тупості.

Це було корисно (103)
Як я використовую різні швидкості? Підтверджено
Найкраще починати з найменшої швидкості і нарощувати до найвищої швидкості. Це дасть найкращі результати і найменше бризок.

Це було корисно (60)
Чи можу я обмотати шнур навколо пристрою після використання? Підтверджено
Краще цього не робити, оскільки це може пошкодити шнур. Найкраще обмотати шнур таким, яким він був, коли товар упаковували.

Це було корисно (22)