Посібники для Kenwood Соковижималки

Нижче ви можете знайти всі моделі Kenwood Соковижималки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У чому різниця між соковижималкою та соковижималкою для цитрусових? Підтверджено
Соковижималка для цитрусових пресує сік з цитрусових, який потрібно спочатку зменшити вдвічі, і це залишить м’якоть у фруктах. Соковижималка викрутить і видавить цілий шматок фрукта через сито і збере м’якоть, в результаті чого вийде більша кількість соку.

Це було корисно (13)
Моя соковижималка Kenwood не запускається, чому це? Підтверджено
Більшість соковижималок Kenwood мають механізм безпеки. Це запобіжить запуск пристрою, якщо деталь не була встановлена ​​належним чином. Якщо це не вирішує проблему, слід звернутися до виробника.

Це було корисно (3)
Чи потрібно очищати фрукти від шкірки перед тим, як покласти їх у соковижималку? Підтверджено
Ні, зазвичай ти можеш вставити неочищені фрукти в соковижималку. Шкірки будуть збиратися з м’якоттю. Хорошою ідеєю буде видалити з фруктів усі можливі кісточки.

Це було корисно (0)