Посібник - Makita BBY180 Електричний велосипед

Потрібен посібник для вашого Makita BBY180 Електричний велосипед? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити посібник у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 2.06 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Makita BBY180 Електричний велосипед, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Makita?
Так Ні
100%
0%
2 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як часто слід змащувати велосипедний ланцюг? Підтверджено
При звичайному використанні найкраще змащувати ланцюг раз на місяць. Збільште цю частоту у разі інтенсивного використання. Змащуйте також після поїздок під сильним дощем або великою кількістю пилу.

Це було корисно (142)
Який тиск у шинах підходить для велосипеда? Підтверджено
Велосипедну шину потрібно надувати досить сильно. Точний тиск може бути різним для кожного велосипеда та марки, але загалом корисно використовувати принаймні від 3,5 до 4,5 бар. Ідеальний тиск часто вказано на шині.

Це було корисно (45)
Шини на моєму велосипеді спущені, хоча я давно не користувався велосипедом, чому це? Підтверджено
Велосипедні шини виготовляються з гуми. Це натуральний продукт, який схильний до висихання. Це може статися через вплив сонячного світла або через тривалий проміжок часу. Підсохла шина може тріснути або зіпсуватися під час першої їзди.

Це було корисно (39)
Що говорить розмір колеса про мій велосипед? Підтверджено
З більшим колесом ви проїдете більшу відстань за одне обертання. Без додаткових передач або іншої допомоги це часто також коштує більше зусиль. Тому неправда, що велосипеди з більшими колесами їдуть швидше.

Це було корисно (39)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Цей посібник був спочатку опублікований Makita.