Посібники для Camry Подрібнювачі паперу

Нижче ви можете знайти всі моделі Camry Подрібнювачі паперу, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому мій подрібнювач паперу зупиняється через певний період? Підтверджено
Подрібнювачі паперу через деякий час повинні охолонути, щоб запобігти перегріванню. Час, протягом якого пристрій може працювати, перш ніж потрібно охолоджуватися, варіюється в залежності від різних марок та моделей.

Це було корисно (537)
Як часто слід змащувати подрібнювач паперу? Підтверджено
При періодичному використанні достатньо змащувати подрібнювач паперу раз на два місяці. При (дуже) регулярному використанні ви можете помітити, що апарат відчуває труднощі з подрібненням або що папір легко застряє. Це ознаки того, що машина повинна бути змащена маслом.

Це було корисно (168)