Посібники для Термометри

Нижче ви можете знайти всі бренди Термометри, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я тільки що виміряв температуру, але що насправді вважається «здоровою» температурою тіла? Підтверджено

Це частково залежить від частини тіла, де була виміряна температура. Наступну можна вважати здоровою: лоб від 35,8 до 37,6 °C, вухо від 36 до 37,8°C, ректально від 36,3 до 37,8°C і перорально від 36 до 37,4°C.

Це було корисно (948) Читати далі

На яких ділянках тіла найкраще вимірювати температуру тіла? Підтверджено

Це залежить від термометра. Деякі термометри призначені для використання на певних частинах тіла. За допомогою звичайного термометра ректальне використання - це найшвидший і найточніший спосіб вимірювання температури тіла.

Це було корисно (325) Читати далі

Від якої температури у людини офіційно лихоманка? Підтверджено

Температура вище 38 ° C офіційно вважається лихоманкою.

Це було корисно (239) Читати далі