Посібники для AEG Тонометри

Нижче ви можете знайти всі моделі AEG Тонометри, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я тільки що виміряв свій кров'яний тиск за допомогою тонометра, але що вважається «нормальним» кров'яним тиском? Підтверджено
Взагалі систолічний тиск 120 і діастолічний тиск 80 вважаються нормальними або здоровими. Люди у віці 60 років і старше можуть мати трохи підвищений кров'яний тиск.

Це було корисно (1066)
Що таке систолічний та діастолічний артеріальний тиск? Підтверджено
Під час вимірювання артеріального тиску відображаються два значення - систолічний та діастолічний. Систолічний тиск - це тиск на вени, коли серце стискається, а діастолічний тиск - це тиск на вени, тоді серце розслабляється.

Це було корисно (327)