Посібник Playmobil set 3929 Farm Комбайн

Потрібні інструкції по збірці для вашого Playmobil set 3929 Farm Комбайн? Нижче ви можете безкоштовно переглянути та завантажити інструкції по збірці у форматі PDF. Також там є поширені запитання, рейтинг товару та відгуки користувачів, які допомагають найкращим чином використовувати ваш продукт. Якщо це не той посібник, який вам потрібен, будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Посібник

pdf2htmlEX
Завантажити посібник українською мовою (PDF, 0.83 MB)
(Бережіть природу: роздрукуйте цей посібник лише у випадку, коли це дійсно необхідно)

Рейтинг

Дайте нам знати, що ви думаєте про Playmobil set 3929 Farm Комбайн, залишивши рейтинг продукту. Хочете поділитися своїм досвідом щодо цього продукту або задати запитання? Будь ласка, залиште коментар внизу сторінки.
Чи задоволені ви цим товаром Playmobil?
Так Ні
Оцініть цей товар першим
0 голоси

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як я можу запобігти знебарвленню моїх іграшок Playmobil? Підтверджено
Два найбільші фактори, що сприяють знебарвленню пластику іграшок Playmobil, - це тривалий вплив сонячного світла та сигаретного диму. Спробуйте мінімізувати їх, зберігаючи свій Playmobil.

Це було корисно (805)
Який найкращий спосіб очистити мої шматки Playmobil? Підтверджено
Playmobil радить мити шматки вручну теплою водою або вологою ганчіркою, можливо з використанням м’якого миючого засобу. Ніколи не кладіть цеглу в пральну машину або посудомийну машину. Дайте цеглі згодом висохнути на повітрі. Чистити електричні деталі можна лише сухою тканиною.

Це було корисно (611)
З якого віку Playmobil підходить для гри? Підтверджено
Більшість наборів Playmobil підходять для гри з 4 років і старше через маленькі деталі, які вони включають. Спеціальна 1.2.3. тема підходить для дітей віком від 1,5 років. Рекомендований вік завжди вказаний на коробці.

Це було корисно (321)

Приєднуйтесь до розмови про цей продукт

Посібник Playmobil set 3929 Farm Комбайн