Посібники для First Austria Чайники

Нижче ви можете знайти всі моделі First Austria Чайники, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Для чого потрібне сито в моєму чайнику? Підтверджено
Це для уловлювання будь-якого пухкого вапняного нальоту, який міг накопичитися з часом.

Це було корисно (250)
Чайник не закінчується і продовжує кипіти, що мені робити? Підтверджено
У багатьох випадках кришка чайника не закривалася належним чином. Якщо дозволяється виділяти тепло, чайник буде продовжувати кипіти. Якщо це не вирішує проблему, зверніться до виробника або до механіка.

Це було корисно (132)
Чи можу я кип'ятити менше мінімальної кількості води? Підтверджено
Ні. Коли закипає вода менше мінімальної кількості, датчик температури може вийти з ладу. Це може запобігти вимкненню чайника при температурі кипіння, що може призвести до небезпечних ситуацій.

Це було корисно (52)
Чи ефективно наповнювати чайник гарячою водою зі змішувача? Підтверджено
Ні. Для подачі теплої води до крана часто потрібно спочатку випустити холодну воду, яка буде витрачена даремно. Крім того, труби заповнять ту саму кількість гарячої води, яка не буде використана, і охолоне, що призводить до втрат енергії. Для цього чайник краще наповнити холодною водою.

Це було корисно (32)
Чи можу я закип'ятити більше, ніж максимальна кількість води? Підтверджено
Ні. При закипанні води, яка перевищує максимальну кількість води, чайник може перелитися. Це може призвести до можливих небезпечних ситуацій.

Це було корисно (32)