Посібники для Hansa Діапазони

Нижче ви можете знайти всі моделі Hansa Діапазони, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому запалювання на моєму діапазоні видає клацання? Підтверджено
Якщо діапазон очищений великою кількістю води, ручки могли змочити, що викликало запалювання. Дайте ручкам висохнути. Якщо проблема не зникає, зверніться до виробника.

Це було корисно (874)
Які каструлі можна використовувати на індукційному діапазоні? Підтверджено
Загалом усі магнітні сковороди можна використовувати в індукційному діапазоні. Майже всі нові каструлі придатні для індукції.

Це було корисно (735)
Піч у моєму асортименті не нагрівається досить, що мені робити? Підтверджено
Термостат забезпечує перегрівання печей до заданої температури. Ймовірно, що термостат несправний. Нехай він буде замінений. Якщо є сумніви, зверніться до виробника.

Це було корисно (659)
У моєму асортименті є шнур живлення, який не підходить до звичайної розетки, що мені робити? Підтверджено
Багато електричні діапазони (як керамічні, так і індукційні) мають різні штекери. Це пояснюється тим, що ці прилади вимагають великої потужності. Нехай установка приладу виконується професіоналом.

Це було корисно (312)
Що таке піроліз? Підтверджено
Деякі печі оснащені функцією піролізу. Це система очищення, яка спалює бруд і жир у духовці за допомогою дуже високих температур. Після піролізу весь бруд перетвориться на попіл і може бути легко видалений. Якщо піч має функцію піролізу, доцільно використовувати її 3-4 рази на рік, щоб підтримувати духовку в чистоті.

Це було корисно (237)
Коли я використовую піч, там часто залишається їжа, яка падає на дно, викликаючи дим. Як я можу запобігти цьому? Підтверджено
У багатьох духових шафах є як сітка, так і деко. Коли їжа готується на решітці, деко можна поставити на дно, щоб запобігти згорянню залишків їжі та задимленню.

Це було корисно (109)
Чи можу я підготувати кілька предметів одночасно, використовуючи більше лотків для гриля? Підтверджено
Технічно це можливо. Однак це залежить від типу їжі, якщо вам потрібно відрегулювати час приготування або поміняти лотки наполовину під час приготування.

Це було корисно (108)
Чи можу я підключити діапазон до подовжувача? Підтверджено
Пристрої, що вимагають великої кількості енергії, як-от діапазон, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання використовується в діапазоні, яке вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (107)