Посібники для Gorenje Кондиціонери

Нижче ви можете знайти всі моделі Gorenje Кондиціонери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Як часто мені слід чистити або замінювати фільтри в кондиціонері? Підтверджено
Бажано перевіряти фільтри кондиціонера 4 рази на рік. Брудні фільтри можна чистити за допомогою пилососа або мити, в залежності від їх типу. Під час технічного обслуговування фахівець повинен визначити, чи пора замінити фільтри.

Це було корисно (2303)
Що означає BTU? Підтверджено
BTU розшифровується як британська теплова установка. Це одиниця виміру, яка вказує на здатність охолоджуватися.

Це було корисно (736)
Чи кожен кондиціонер також виконує функцію осушувача? Підтверджено
Холодне повітря, яке виробляє кондиціонер, часто має відносно низьку вологість. Однак ефект менший, ніж при використанні власне осушувача. Деякі кондиціонери мають особливу функцію осушення повітря.

Це було корисно (402)
Що таке R-410A? Підтверджено
R-410A - це охолоджуючий засіб, який використовується в приладах, що охолоджуються до 0 ° C, таких як холодильники та кондиціонери. Це заміна старих охолоджуючих агентів і не пошкоджує шар озону.

Це було корисно (337)
Чи можу я розмістити свій мобільний кондиціонер у шафі, щоб він не потрапляв у поле зору? Підтверджено
Ні, абсолютно ні. Мобільному кондиціонеру потрібен простір, щоб забезпечити потік повітря та надходження повітря. У невеликому просторі пристрій може перегрітися.

Це було корисно (236)
Чи впливає кондиціонер негативно на якість повітря? Підтверджено
Якщо кондиціонер підтримувався належним чином, це не вплине на якість повітря. Якщо, наприклад, фільтр не замінювали протягом тривалого часу або не проводили іншого технічного обслуговування, кондиціонер може видавати брудне повітря.

Це було корисно (235)
Яке найкраще місце для кріплення внутрішнього блоку спліт-кондиціонера? Підтверджено
Це залежить від простору, але загалом можна дотримуватися наступних правил. Переконайтесь, що нічого не заважає потоку повітря. Переконайтеся, що місце доступне для технічного обслуговування. Встановіть пристрій принаймні на 2 метри від землі.

Це було корисно (234)