Посібники для Hoover Конфорки

Нижче ви можете знайти всі моделі Hoover Конфорки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Які каструлі можна використовувати на індукційній плиті? Підтверджено
Загалом усі магнітні сковорідки можна використовувати на індукційній плиті. Майже всі нові каструлі придатні для індукції.

Це було корисно (1108)
Моя варильна поверхня має штепсель, який не підходить до звичайної розетки, що мені робити? Підтверджено
Багато електричних варильних поверхонь (як керамічних, так і індукційних) мають різну пробку. Це пояснюється тим, що ці прилади вимагають великої потужності. Нехай установка приладу виконується професіоналом.

Це було корисно (924)
Чому запалювання на моєму діапазоні видає клацання? Підтверджено
Якщо діапазон очищений великою кількістю води, ручки могли змочити, що викликало запалювання. Дайте ручкам висохнути. Якщо проблема не зникає, зверніться до виробника.

Це було корисно (820)