Посібники для Electrolux Морозильні камери

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux Морозильні камери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Якщо я хочу, щоб моя морозильна камера була холоднішою, чи слід вибирати для вищого чи нижчого значення? Підтверджено
У більшості морозильних камер вища настройка означає, що машина буде сильніше охолоджуватися. При меншому налаштуванні машина буде охолоджуватися менш сильно, а температура в морозильній камері буде вищою.

Це було корисно (1114)
Чи можу я покласти теплу їжу або напої в морозильну камеру? Підтверджено
Бажано ні. Температура в морозильній камері буде підвищуватися, що негативно впливає на інші предмети, що зберігаються всередині.

Це було корисно (567)
Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (558)
Що означає NoFrost? Підтверджено
Морозильні камери, що використовують технологію NoFrost, можуть утримувати повітря в морозильній камері сухим, в результаті чого всередині менше утворюється лід.

Це було корисно (510)
Як часто слід розморожувати морозильну камеру? Підтверджено
Для оптимального використання морозильної камери найкраще розморожувати її раз на 3-6 місяців. Лід на внутрішній стороні морозильної камери зменшує доступний простір та збільшує використання енергії. Процес розморожування можна прискорити, помістивши гарячу воду в шухляду або поставивши миски з гарячою водою в морозильну камеру.

Це було корисно (504)
Я купив нову морозильну камеру, чи можу я її негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, морозильна камера повинна стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години, перш ніж її можна буде вмикати. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (479)
Чи можу я змінити напрямок відкривання дверцят морозильної камери? Підтверджено
Так, майже всі стоячі морозильні камери пропонують можливість розмістити двері з іншого боку. Як це зробити, як правило, можна знайти в посібнику.

Це було корисно (370)
Скільки часу потрібно, щоб моя морозильна камера досягла заданої температури після того, як я її увімкнула? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі морозильної камери. Щоб морозильна камера досягла заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в морозильну камеру.

Це було корисно (323)
Що означають зірки в морозилці? Підтверджено
Зірки позначають морозильну здатність. 1 зірка означає замерзаючу здатність до -6ºC. Це робить морозильну камеру придатною для виготовлення кубиків льоду або зберігання раніше заморожених товарів до двох тижнів. Свіжу їжу не можна заморожувати. 2 зірки вказує на замерзаючу здатність до -12ºC. Це робить морозильну камеру придатною для зберігання раніше заморожених товарів до двох місяців. Свіжу їжу не можна заморожувати. 3 зірки вказує на замерзаючу здатність до -18ºC. Це робить морозильну камеру придатною

Це було корисно (298)
Скільки місця слід залишити між морозильною камерою та стіною? Підтверджено
Щоб забезпечити хорошу вентиляцію, найкраще залишити принаймні 5 см вільного місця з обох боків та задньої частини морозильної камери.

Це було корисно (278)
Двері моєї морозильної камери не закриються належним чином, чому це? Підтверджено
Дві найпоширеніші причини полягають у тому, що морозильна камера не рівна, а ущільнення дверцят пошкоджене або на ній є залишки їжі. Переконайтесь, що морозильна камера знаходиться на рівні, і перевірте ущільнення дверцят. Замініть пломбу, якщо це необхідно.

Це було корисно (229)
Що таке R-410A? Підтверджено
R-410A - це охолоджуючий засіб, який використовується в приладах, що охолоджуються до 0 ° C, таких як холодильники та кондиціонери. Це заміна старих охолоджуючих агентів і не пошкоджує шар озону.

Це було корисно (96)
На гумових ущільненнях морозильної камери є цвіль, що мені робити? Підтверджено
Гумові ущільнювачі насправді не знаходяться всередині морозильної камери, а тому тепліші. Це дозволяє бактеріям рости і утворюватися цвіль. Регулярно чистіть каучуки, щоб цього не сталося.

Це було корисно (96)