Посібники для Haier Морозильні камери

Нижче ви можете знайти всі моделі Haier Морозильні камери, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Якщо я хочу, щоб моя морозильна камера була холоднішою, чи слід вибирати для вищого чи нижчого значення? Підтверджено
У більшості морозильних камер вища настройка означає, що машина буде сильніше охолоджуватися. При меншому налаштуванні машина буде охолоджуватися менш сильно, а температура в морозильній камері буде вищою.

Це було корисно (1114)
Чи можу я покласти теплу їжу або напої в морозильну камеру? Підтверджено
Бажано ні. Температура в морозильній камері буде підвищуватися, що негативно впливає на інші предмети, що зберігаються всередині.

Це було корисно (567)
Що означає NoFrost? Підтверджено
Морозильні камери, що використовують технологію NoFrost, можуть утримувати повітря в морозильній камері сухим, в результаті чого всередині менше утворюється лід.

Це було корисно (510)
Як часто слід розморожувати морозильну камеру? Підтверджено
Для оптимального використання морозильної камери найкраще розморожувати її раз на 3-6 місяців. Лід на внутрішній стороні морозильної камери зменшує доступний простір та збільшує використання енергії. Процес розморожування можна прискорити, помістивши гарячу воду в шухляду або поставивши миски з гарячою водою в морозильну камеру.

Це було корисно (504)
Я купив нову морозильну камеру, чи можу я її негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, морозильна камера повинна стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години, перш ніж її можна буде вмикати. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (479)
Чи можу я змінити напрямок відкривання дверцят морозильної камери? Підтверджено
Так, майже всі стоячі морозильні камери пропонують можливість розмістити двері з іншого боку. Як це зробити, як правило, можна знайти в посібнику.

Це було корисно (370)
Скільки часу потрібно, щоб моя морозильна камера досягла заданої температури після того, як я її увімкнула? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі морозильної камери. Щоб морозильна камера досягла заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в морозильну камеру.

Це було корисно (323)
Що означають зірки в морозилці? Підтверджено
Зірки позначають морозильну здатність. 1 зірка означає замерзаючу здатність до -6ºC. Це робить морозильну камеру придатною для виготовлення кубиків льоду або зберігання раніше заморожених товарів до двох тижнів. Свіжу їжу не можна заморожувати. 2 зірки вказує на замерзаючу здатність до -12ºC. Це робить морозильну камеру придатною для зберігання раніше заморожених товарів до двох місяців. Свіжу їжу не можна заморожувати. 3 зірки вказує на замерзаючу здатність до -18ºC. Це робить морозильну камеру придатною

Це було корисно (298)
Скільки місця слід залишити між морозильною камерою та стіною? Підтверджено
Щоб забезпечити хорошу вентиляцію, найкраще залишити принаймні 5 см вільного місця з обох боків та задньої частини морозильної камери.

Це було корисно (278)
Двері моєї морозильної камери не закриються належним чином, чому це? Підтверджено
Дві найпоширеніші причини полягають у тому, що морозильна камера не рівна, а ущільнення дверцят пошкоджене або на ній є залишки їжі. Переконайтесь, що морозильна камера знаходиться на рівні, і перевірте ущільнення дверцят. Замініть пломбу, якщо це необхідно.

Це було корисно (229)
На гумових ущільненнях морозильної камери є цвіль, що мені робити? Підтверджено
Гумові ущільнювачі насправді не знаходяться всередині морозильної камери, а тому тепліші. Це дозволяє бактеріям рости і утворюватися цвіль. Регулярно чистіть каучуки, щоб цього не сталося.

Це було корисно (96)
Що таке R-410A? Підтверджено
R-410A - це охолоджуючий засіб, який використовується в приладах, що охолоджуються до 0 ° C, таких як холодильники та кондиціонери. Це заміна старих охолоджуючих агентів і не пошкоджує шар озону.

Це було корисно (96)