Посібники для Adler Осушувачі

Нижче ви можете знайти всі моделі Adler Осушувачі, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я включити осушувач відразу після покупки? Підтверджено
Ні, так само, як холодильник або морозильна камера, пристрій повинен стояти у вертикальному положенні принаймні 2 години, але переважно за 24 години до того, як увімкнути його вперше.

Це було корисно (434)
Як я можу правильно транспортувати свій осушувач? Підтверджено
Зволожувачі завжди повинні транспортуватися у вертикальному положенні та добре захищені. Будь-який інший спосіб транспортування може призвести до пошкодження пристрою.

Це було корисно (237)
Яка ідеальна вологість для житлового приміщення? Підтверджено
Ідеальна вологість у будинку становить від 40 до 60%. При більшій або нижчій вологості гриби, бактерії та віруси частіше розвиваються, і ви можете відчувати особистий дискомфорт.

Це було корисно (216)