Посібники для Посудомийні машини

Нижче ви можете знайти всі бренди Посудомийні машини, на які в нас є посібники. Натисніть на свій бренд, щоб переглянути список усіх моделей. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваш бренд відсутній у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Після того, як моя посудомийна машина закінчила цикл миття, контейнер з таблеткою не відкрився. Як це можливо? Підтверджено

Ця проблема часто викликана тим, що посуд блокує контейнер. Перевірте це перед включенням посудомийної машини.

Це було корисно (7995) Читати далі

Посудомийна машина більше не нагріває воду, чому це? Підтверджено

Ймовірно, що нагрівальний елемент несправний. Нехай він буде замінений. Якщо є сумніви, зверніться до виробника.

Це було корисно (7493) Читати далі

Чи можна використовувати звичайну сіль у посудомийній машині? Підтверджено

Ні, звичайна сіль може містити речовини, які можуть пошкодити прилад.

Це було корисно (3197) Читати далі

Чи потрібно промивати посуд перед тим, як класти їх у посудомийну машину? Підтверджено

Полоскати посуд не потрібно, але вам потрібно видалити будь-які великі, тверді та жирні залишки. З часом вони можуть засмітити злив.

Це було корисно (1294) Читати далі

Чи можу я відкрити посудомийну машину, поки вона працює? Підтверджено

Більшість посудомийних машин обладнані водяною зупинкою, завдяки чому програма зупиняється відразу ж, коли дверцята відкриваються, а це означає, що вода не вийде. У деяких моделях це може спричинити проблеми з часом. З вбудованими посудомийними машинами можливо, що часто відкривання посудомийної машини під час роботи може призвести до пошкодження оточуючих шаф водою через виділення пари.

Це було корисно (1042) Читати далі

Чи слід відкривати посудомийну машину після закінчення роботи, щоб посуд швидше висох? Підтверджено

Це залежить від типу посудомийної машини та місця розташування посудомийної машини. Деякі посудомийні машини оснащені функцією, яка сушить посуд після програми миття. У такому випадку відкриття посудомийної машини не матиме додаткової вартості. З вбудованими посудомийними машинами можливо, що часто відкривання посудомийної машини під час роботи може призвести до пошкодження оточуючих шаф водою через виділення пари.

Це було корисно (834) Читати далі

Після того, як посудомийна машина закінчила свій цикл, пластиковий посуд все ще вологий, а решта ні. Чому так? Підтверджено

Пластик - поганий провідник тепла, що дозволяє продуктам швидко охолоджуватися. Волога, яка залишається на ній, випаровується набагато менше, ніж, наприклад, на кераміці або металі.

Це було корисно (756) Читати далі

Чи можу я підключити посудомийну машину до подовжувача? Підтверджено

Побутові прилади, що вимагають великої потужності, як посудомийна машина, не можна підключати до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання використовує посудомийна машина, яке вказано у ватах, і перевірте, чи подовжувач cn справляється з цим. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (686) Читати далі

Чи є проблема мати подряпини на металі з внутрішньої сторони посудомийної машини? Підтверджено

Внутрішня частина більшості посудомийних машин виготовлена ​​з нержавіючої сталі і на них не впливають подряпини.

Це було корисно (676) Читати далі

Чи можна класти в посудомийну машину дерев'яні предмети, такі як шпателі та обробні дошки? Підтверджено

Ні. Дерев’яні предмети можуть пошкодитися або зіпсуватися в посудомийній машині. Також вільні дерев’яні волокна можуть пошкодити посудомийну машину. Дерев'яні обробні дошки часто роблять з клею, який може розсипатися після декількох разів перебування в посудомийній машині.

Це було корисно (676) Читати далі

Чи можна поставити каструлі з тефлоном у посудомийну машину? Підтверджено

Так, ти можеш. Однак каструля буде зношуватися швидше, ніж коли її миють вручну. При чищенні каструлі тефлоном вручну ніколи не використовуйте мийку, а м'яку губку або тканину.

Це було корисно (674) Читати далі