Посібники для Hotpoint-Ariston Пральні машини з сушкою

Нижче ви можете знайти всі моделі Hotpoint-Ariston Пральні машини з сушкою, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя прально-сушильна машина видає багато шуму та / або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Можливо, прально-сушильна машина не вирівняна. Ви можете зробити це, регулюючи стопи, щоб зробити їх ідеально рівними. Проблему також може спричинити введення великої кількості одягу в машину. Якщо це не причина вашої проблеми, зверніться до виробника.

Це було корисно (1154)
Моя прально-сушильна машина пахне, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Є прально-сушильні машини з функцією самоочищення. Якщо ці функції недоступні, можна додати 100 мл білого оцту або 100 г кристалів соди і запропонувати пральній машині виконати програму 90 ℃.

Це було корисно (369)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (193)
Чи можу я підключити прально-сушильну машину до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад, прально-сушильну машину, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке споживання енергії прально-сушильної машини зазначено у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (168)