Electrolux Пральні машини

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux Пральні машини, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

У мою пральну машину не надходить вода, що робити? Підтверджено
Перевірте, чи відкритий впускний отвір води і чи немає жодних перегинів у шлангу впускного отвору. Якщо це не вирішить проблему, зверніться до виробника.

Це було корисно (4952)
Моя пральна машина видає багато шуму та/або голосно вібрує, що я можу з цим зробити? Підтверджено
Можливо, пральну машину не вирівняли. Ви можете зробити це, відрегулювавши ніжки задля отримання ідеальної рівної поверхні. Проблема також може бути викликана загрузкою великої кількості одягу в машину. Якщо це не є причиною вашої проблеми, вам слід звернутися до виробника.

Це було корисно (3624)
Чи можу я підключити пральну машину до системи гарячого водопостачання? Підтверджено
Хоча пральні машини, ймовірно, можуть використовувати воду до 65°C, більшість виробників це не рекомендує. Існують цикли миття, які спеціально використовують холодну воду. У цих випадках тепла вода може погіршити результати циклу прання. Крім того, багато пральних машин призначені для підключення до виходу холодної води.

Це було корисно (2074)