Посібники для Electrolux Праски

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux Праски, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (536)
У чому різниця між паровою праскою та звичайною праскою? Підтверджено
Найбільша перевага парової праски полягає в тому, що вона легше усуває зморшки завдяки використанню пари. Звичайна праска навпаки набагато легша і часто дешевша.

Це було корисно (200)
Чи можу я почистити дно праски за допомогою мийки? Підтверджено
Ні, це може пошкодити дно. Для його очищення використовуйте вологу тканину або м’яку губку.

Це було корисно (193)
Підошва мого заліза знебарвлена, чи можу я все ще прасувати ним? Підтверджено
Це можливо, але є ймовірність, що це зітреться на світлому кольорі одягу.

Це було корисно (145)
Чи можна прасувати кнопки? Підтверджено
Ні, це призведе до пошкодження підошви праски, що заважатиме правильній роботі праски. Ніколи не прасуйте гудзики, блискавки та інші тверді предмети.

Це було корисно (81)