Посібники для Candy Сушарки

Нижче ви можете знайти всі моделі Candy Сушарки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому барабан моєї сушарки більший, ніж у пральної машини, навіть якщо вони мають однаковий обсяг завантаження? Підтверджено
Щоб правильно висушити білизну, сушарка повинна мати повітря. Це вимагає місця, і тому барабан повинен бути більшим.

Це було корисно (2735)
У чому різниця між конденсаторною сушаркою та вентиляційною сушаркою? Підтверджено
У конденсаторній сушарці конденсована водяна пара зливається і збирається у внутрішній резервуар. У вентиляційній сушарці гаряче вологе повітря стікає через шланг, наприклад через вікно. Вентильована сушарка дешевша у використанні, ніж конденсаторна сушарка

Це було корисно (538)
Чи можу я скласти свою сушарку та пральну машину? Підтверджено
Взагалі можна сушити сушильну машину та пральну машину безпосередньо один на одного. Це працює лише з моделями з фронтальним завантаженням. Однак для цього бажано використовувати відповідний аксесуар. Це запобіжить вібрації та падіння машин, а також запобіжить пошкодженню нижньої машини.

Це було корисно (450)
Чи можу я підключити сушарку до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад сушарку, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання сушарки вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (301)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (229)