Посібники для Electrolux Сушарки

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux Сушарки, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чому барабан моєї сушарки більший, ніж у пральної машини, навіть якщо вони мають однаковий обсяг завантаження? Підтверджено
Щоб правильно висушити білизну, сушарка повинна мати повітря. Це вимагає місця, і тому барабан повинен бути більшим.

Це було корисно (2714)
Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (508)
У чому різниця між конденсаторною сушаркою та вентиляційною сушаркою? Підтверджено
У конденсаторній сушарці конденсована водяна пара зливається і збирається у внутрішній резервуар. У вентиляційній сушарці гаряче вологе повітря стікає через шланг, наприклад через вікно. Вентильована сушарка дешевша у використанні, ніж конденсаторна сушарка

Це було корисно (506)
Чи можу я скласти свою сушарку та пральну машину? Підтверджено
Взагалі можна сушити сушильну машину та пральну машину безпосередньо один на одного. Це працює лише з моделями з фронтальним завантаженням. Однак для цього бажано використовувати відповідний аксесуар. Це запобіжить вібрації та падіння машин, а також запобіжить пошкодженню нижньої машини.

Це було корисно (430)
Чи можу я підключити сушарку до подовжувача? Підтверджено
Побутові прилади, що вимагають великої кількості енергії, наприклад сушарку, не можна підключити до всіх подовжувачів. Подивіться, яке енергоспоживання сушарки вказано у ватах, і перевірте, чи може подовжувач це впоратись. Існують подовжувачі з товстішими кабелями, які призначені для роботи з великими приладами.

Це було корисно (285)
Яка різниця у використанні між прально-сушильною машиною та окремою пральною машиною та сушаркою? Підтверджено
Найбільша перевага прально-сушильної машини полягає в тому, що вона займає менше місця. Однак окрема сушарка зможе сушити більше, ніж пральна машина. Прально-сушильна машина також використовує відносно більше енергії і вимагає більше часу.

Це було корисно (205)