Посібники для Electrolux Винні шафи

Нижче ви можете знайти всі моделі Electrolux Винні шафи, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Я хочу знати вік мого приладу Electrolux. Як це зробити? Підтверджено
Ви можете визначити вік свого товару за допомогою серійного номера. Це можна знайти на вашому пристрої. Перший символ серійного номера вказує рік (тобто: 1 = 2001), а два символи після цього вказують тиждень виробництва (тобто: 35 = тиждень 35 цього року). Тож серійний номер 13500016 вказує на те, що машина з 35 тижня 2001 року.

Це було корисно (558)
Чи можу я зберігати червоне та біле вино в одній винній шафі? Підтверджено
Так. Червоне та біле вино подають при різній температурі, але ідеальна температура зберігання однакова, будучи 12 ° C.

Це було корисно (207)
Якщо я хочу, щоб моя морозильна камера з морозильною камерою була холоднішою, чи слід вибирати більш високу або нижчу настройку? Підтверджено
У більшості морозильних камер із високим рівнем налаштування машина означає сильніше охолодження. При нижчому налаштуванні машина охолоджується менш сильно, а температура в холодильнику-морозильнику буде вищою.

Це було корисно (131)
Я купив нову винну шафу, чи можу я її негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, винна шафа повинна стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години, перш ніж її можна буде вмикати. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (122)
Скільки часу потрібно, щоб мій холодильник досяг заданої температури після того, як я його увімкнув? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі холодильника. Щоб холодильник досяг заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в холодильник. Температуру в холодильнику не можна правильно виміряти, відчуваючи повітря всередині. Найкращий спосіб визначити, чи досягнув холодильник встановленої температури, - це помістити в холодильник склянку води з термометром.

Це було корисно (85)