Посібники для Gerlach Винні шафи

Нижче ви можете знайти всі моделі Gerlach Винні шафи, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Чи можу я зберігати червоне та біле вино в одній винній шафі? Підтверджено
Так. Червоне та біле вино подають при різній температурі, але ідеальна температура зберігання однакова, будучи 12 ° C.

Це було корисно (207)
Якщо я хочу, щоб моя морозильна камера з морозильною камерою була холоднішою, чи слід вибирати більш високу або нижчу настройку? Підтверджено
У більшості морозильних камер із високим рівнем налаштування машина означає сильніше охолодження. При нижчому налаштуванні машина охолоджується менш сильно, а температура в холодильнику-морозильнику буде вищою.

Це було корисно (131)
Я купив нову винну шафу, чи можу я її негайно увімкнути? Підтверджено
Ні, винна шафа повинна стояти у вертикальному положенні принаймні 4 години, перш ніж її можна буде вмикати. Це тому, що рідина охолоджуючої рідини повинна осісти.

Це було корисно (122)
Скільки часу потрібно, щоб мій холодильник досяг заданої температури після того, як я його увімкнув? Підтверджено
Це залежить від розміру, віку та моделі холодильника. Щоб холодильник досяг заданої температури, може знадобитися від кількох годин до 24 годин. Процес можна прискорити, помістивши непсувні товари в холодильник. Температуру в холодильнику не можна правильно виміряти, відчуваючи повітря всередині. Найкращий спосіб визначити, чи досягнув холодильник встановленої температури, - це помістити в холодильник склянку води з термометром.

Це було корисно (85)