Посібники для Adler Духові шафи

Нижче ви можете знайти всі моделі Adler Духові шафи, на які в нас є посібники. Також перегляньте поширені запитання внизу сторінки, щоб отримати корисні поради про ваш товар. Ваша модель відсутня у списку? Будь ласка, зв’яжіться з нами.

Ваш товар несправний, а посібник не пропонує рішення? Перейдіть на Repair Café, щоб отримати безкоштовні послуги з ремонту.

Поширені запитання

Наша служба підтримки шукає корисну інформацію про товар і відповідає на поширені запитання. Якщо ви знайдете неточність у наших запитаннях та відповідях, повідомте нас про це, скориставшись контактною формою.

Моя піч не нагрівається досить, що мені робити? Підтверджено
Термостат забезпечує перегрівання печей до заданої температури. Ймовірно, що термостат несправний. Нехай він буде замінений. Якщо є сумніви, зверніться до виробника.

Це було корисно (1895)
Що таке піроліз? Підтверджено
Деякі печі оснащені функцією піролізу. Це система очищення, яка спалює бруд і жир у духовці за допомогою дуже високих температур. Після піролізу весь бруд перетвориться на попіл і може бути легко видалений. Якщо піч має функцію піролізу, доцільно використовувати її 3-4 рази на рік, щоб підтримувати духовку в чистоті.

Це було корисно (1675)
Коли я використовую піч, там часто залишається їжа, яка падає на дно, викликаючи дим. Як я можу запобігти цьому? Підтверджено
У багатьох духових шафах є як сітка, так і деко. Коли їжа готується на решітці, деко можна поставити на дно, щоб запобігти згорянню залишків їжі та задимленню.

Це було корисно (385)
Чи можу я підготувати кілька предметів одночасно, використовуючи більше лотків для гриля? Підтверджено
Технічно це можливо. Однак це залежить від типу їжі, якщо вам потрібно відрегулювати час приготування або поміняти лотки наполовину під час приготування.

Це було корисно (383)
При нагріванні в духовці накопичується дим, чому це? Підтверджено
Можливо, в духовці залишилися залишки їжі від попереднього вживання. Особливо жирні залишки їжі можуть генерувати дим при нагріванні. Ретельно очистіть духовку.

Це було корисно (382)